Recenze ScreenShield pro Samsung Galaxy S6 SM-G920F SAM-TGG920-D

• Všechny (3)
Petr
Petr

Přidáno: 30. října 2017

Kvalita za super cenu a s rychlým dodáním!

te
te

Přidáno: 7. února 2017

• Pokrytí displeje je velice dobré, ale není perfektní protože je displej zaoblený, ale 1mm nic není.
  • Výhodou je kompatibilita s kryty a to i těmi masivními
  • Super!

Výhodou je kompatibilita s kryty a to i těmi masivními
Super!

luqas
luqas

Přidáno: 5. února 2016

• relativně úzké sklo oproti displeji "chybí" několik milimetrů u okrajů
  • jakmile se začne přilepovat už se s tím absolutně nedá pohnout (do stran)

Zatím máme sklo velice krátce, takže je ještě brzy hodnotit jestli ho lze poškrábat či jak chrání při pádu atd.
Nicméně chtěl bych upozornit že to sklo mi přijde relativně malé.
U S4 mi krycí skla (značka WG a nějaké Shutzglass) seděla velmi dobře, cca 1-2mm od bočních krajů. Toto sklo pro S6 od ScreenShield má od krajů velkou mezeru několik milimetrů, v podstatě je široké přesně jako displej pod originálním sklem - pokud ho nenalepíte přesně už bude hrana mimo displej. Jakmile sklo přiložíte není možné už ho ani o milimetr posunout, je nutné ho znovu velmi opatrně sundat(v podstatě nadzvednout jeden roh a čekat až se samo odlepí) a poté nalepit znovu. Já jsem ho lepil na čtvrtý pokus, což se mi s s aplikací jiných krycích skel zatím nestalo, sklo WG šlo o milimetr dva posunout když si sedalo.